Hoşgeldin Kısa Kollu Yaşam :)

Merhaba,

Operasyon sonrası ilk ayım dolmak üzere. Geçen gün doktorum Selçuk Aytaç ile buluşmam vardı. Dikişlerimi gözden geçirdi. Kol korsem çıktı ve iz geçirici olarak Secarex Jel’e başladım. Ara sıra kantoron yağıyla da kendime masaj yapıyorum.

Kliniğe kontrole gittiğim günlerimi çok seviyorum. Ekip şahane ve ben el bebek gül bebek. Sadece ben değil. Tüm hastalar öyle. İnsan ruhundan anlayan şahane bir ekip var.

Bu ekibin çete lideri bizim deli Emel. Hiç üşenmiyor taaaaa Edirne’ye yakın evinden benim kontrollerimi basıp masajımı suikast etmekten zevk alıyo ? Ama onu çoooook seviyorum!!!!

İleriki yazılarımda tüm ekibi size tanıtacağım. Hepsi inanılmaz eğlenceli, sevecen, şeker ve bir o kadar da komikler. Hepsine ayrı ayrı bayılıyorum.

Sağlık durumum çok iyi, hiç bir şikayetim yok. Kol korsem çıkıp, kolum normal giysilerime temas edince biraz huylandım. O kadar alışmışım ki korseye, psikolojik olarak biraz yadırgadım ama ilk iş olarak kısa kollu t-shirtümü giydim üstüne bir de poz verdim!

Bu t-shirt ile 36 beden Ceren olarak poz vermek benim için çok önemliydi. Bundan 1 yıl önce bu üzerimde gördüğünüz t-shirtlerin marka sorumlusuydum. Ama markasını yönettiğim; satış, pazarlama,pr ve reklamıyla ilgilendiğim bu t-shirtleri ne acıdır ki bu şekilde giyemedim. Bu durumun Post Bariatri ameliyatı olmamdaki etkisi çok büyük. Hikayemde çok özel ve önemlimbir yeri var, belki birgün anlatırım. Şuan o t-shirtlerin marka sorumlusu değilim ama üzerimdeler:))))

İyi ki zamanında stok yapmışım bilsem en küçük bedeninden de alırdım 🙂

Artık özgürce kısa kollu giyebiliyorum. T-shirtle sokağa çıkıp sırtıma kazağımı atıp sevdiğim sokaklarda mutlu bir şekilde seke seke yürüyorum. İç huzurum var, keyfim yerinde.

Bunun üzerine haydi bir Türk Kahvesi 🙂

Fal bakan var mı?

Sevgiler

Ceren Saltoğlu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir