12. Gün Kontrolümden Güzel Haberler

Herkese Merhaba,

Bugün ameliyatımın 12. günü ve üçüncü kontrolümü gerçekleştirdim.

Yaralarım hızla iyileşiyor. Ama maalesef ödemim devam 🙁

Çok su içemediğim için sanırım hızlı atamayacağım. Bugün Estetik International’ın tatlı diyetisyeni Melis hanımla ölçüm yaptık.

Vücudumdaki yağ ve kas oranım çok iyi ama o da ödemi çok buldu, ödem atıcı bazı tarifler verdi. Uyguladıktan sonra sizlerle de paylaşacağım.

Yaralarımın hızla iyileşmesi için C vitamini tüketimine çok özen gösteriyorum. Her gün mutlaka mandalina yiyorum. Melis hanım buna ek olarak ananas ve kivi yememi önerdi. Hem ödem atıcı hem de cilt için faydalıymış.

Her geçen gün vücudumun yeni hali mutluluğuma mutluluk katıyor. Kendimle daha da barışık oldum, vücudumun değerini biliyorum ve ona özen gösteriyorum. Her şeyin en iyisini hak ediyor çünkü farkında olmadan çok üzdüm, çok çektirdim ona.. Artık hatalarımın farkındayım ve bundan sonra özenin en büyüğünü göstereceğim.

Yüzüm ile ilgili tepkiler çok iyi olmaya başladı. Beni 3 gün önce görenler bugün gördüğünde bile değişimin farkındalar. Şişler azalıyor ve yüzüm oturmaya başlıyor. Yaşımında küçük göründüğünü söylüyorlar. Hah bana bunlarla helin :)))))))))))

Selçuk hoca gidişattan çok memnun, bir sonraki kontrolüm 10 gün sonra.. Korse kullanımım biraz daha devam. Duş dışında korsesiz durmam bile yasak!

Dün araba kullanmam erken olmuş, 1 hafta daha araba kullanımı yasak ama yürüyüşüm dikleşti artık. Oh be kambur durmaktan çok sıkılmıştım.

Sevgiler

Ceren S

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir