Evimde İlk Gün İlk Gece

Merhaba Rebirths’ler ve Rebirths adayları,

duygularımı ve yaşadıklarımı sizinle paylaşma anlarını çok seviyorum. Soyal medya tepkileri, tanıdıklarımın tepkileri, sizlerden gelen tepkiler inanılmaz güzel ve duygu dolu anlar yaşıyorum, çok teşekkürler.

Hastane sonrası ilk ev günüm ve gecemden bahsedeceğim bugün sizlere…

Meğer prensesler gibiymişim ben hastane odamda.Her yanı otomatik oynayıp, hareket eden yatak evde yok tabii, bu yüzden gecem kabus dolu geçti. Keşke bir gün daha kalsaydım hastanede dedim. Gördüğüm kabus dolu rüyalar sonrası uykumun elli kere bölünmesi ve sızılarım ahh nerede benim hastanedeki deliksiz uykularım dedirtti.

Derken sabahı sabah ettim. Gündüz gelen giden ve biraz uyumuşum. Sağ olsunlar arkadaşlarımın gelmesi araması bitmedi ve hiç sıkılmadım. 

En önemlisi kabızlık sorunum bugün itibarı ile bitmiş bulunmakta. Sancılı oldu ama başardım.

Beslenme düzenim hastanedekiyle aynı. Sabah yumurta ve dil peyniri, öğlen ve akşam tavuk suyuna çorba, yoğurt ve komposto devam… Ara öğünlerim armut, kayısı, ceviz ve bol su içmeye çalışıyorum.

Yataktan kalkışlarımı ve yatışlarımı da arkadaşım İpek sayesinde çözdüm. Önce bacaklarımı indiriyor ve Omuzum ile belimden destekleyerek bedenimi kaldırıyor ve acı sıfır. Yatarkende yatağa çapraz oturup bedenimden destekleyip yatırıyor ve acı hissetmiyorum.

Yarın pansuman ve kontrol günüm. Duş alıp alamayacağım belli olacak. Keyfim yerinde ama kendimi biraz yorgun hissediyorum. Sürahi nine gibi eğilerek yürüyorum. Arada çok üşüyorum arada sıcak basıyor. Yarın doktoruma sorumlarımla gidiyorum.Şimdilik aktaracaklarım bunlar. Sormak istediklerinizi yazın lütfen..

Şimdilik Sezen Aksu ve Bülent Ersoy karışımı şiş dudaklarımla öpücükler 🙂

Sevgiler

Ceren S.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir