HUZUR

‘’Bir yengeç için aile olmak çok önemlidir, en yakın hissettiklerini aileleri olarak görürler. Kendilerini güvende hissettikleri yerlerde mutlu olurlar. ‘’ İşte burası benim için tam da bu! Bu yüzden fayda gördüğüm yerde faydalı oluyorum.


Obezite cerrahisi sonrası post bariatrik yani kilo verme sonrası estetik ameliyatlarımdan sonra, yeni hayatımda kendime verdiğim en büyük söz ilk önce kendim için her zaman en iyisini yapacak olmam. Bu bencillik mi? Bence hayır, başkalarınca evet olabilir. Umrumda mı? Hayır ? Ben mutluysam herkes mutlu.

Mutlu olduğumda, huzurlu olduğumda enerjimle çevreme daha çok yarar sağlıyorum. Ve ben bu klinikte birilerine yol olmaya, ışık olmaya, örnek olmaya ba-yıl-ı-yor-um! Yeni bedenlerine kavuşanların yüzlerindeki mutlu ifadeyi gördükçe en az onlar kadar mutlu oluyorum♥️ Ne mutlu bana ki yeniden doğuşun simgesi haline gelmişim. İnsanlar söylenenleri değil ama hissettirilenleri unutamaz.

Bu arada yüze yağ transferi işleminden sonra her aynaya baktığımda yüzümü daha çok beğeniyorum ve yüzüme renk geldiğini hissediyorum. 

Keyifli bir hafta sonu olsun ?

#Vücutgerme #rebirthsurgery
#Zayıflama #Obezite #kiloverme #tüpmide#beforeandafter #öncesisonrası#beforeafter #karingerme #lowerbodylift#beltlipectomy #skinsagging #abnehmen#adipositas #bauchspeck #abdominoplasty#liposuction #abdominoplasita#abdominoplast #postbariatriccerrahi#Plastikcerrahi #Estetikcerrahi #rinoplasti#aesthhetics 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir