İlk Hafta, İlk Ay, İlk YIL…

Merhaba bayanlar baylar,

Gösteri asıl şimdi başlar.

Sahnede bir rebirth var,

İradesiyle aldı Oscar.

Kendisi azimli biri,

Dengesiz ama kararlı

Söz verdimi tutar Ceren,

Aklına düşmez çikolata

Bi bildiğimiz var da

Konuşuyoruz burada,

O şimdi obez değil,

Özünde zayıf bir kız

Kararlı ama iradeli

Hep böyle gider inşallah

Yüzünde gülümsemesiyle

Bilendiriyor hafifçe,

Kıskanırdı görse Adriana Lima…

Eeeee yuuuh Cero dediğinizi duyar gibiyim ama ilk haftayı atlatıp, ilk ayı tamamladıktan sonra kendinizi gerçekten Adriana Lima kıvamına gelmiş hissediyorsunuz.

İlk ay sıvı dönemi olduğundan su gibi akııııp geçiyor ve yağlar da bir o kadar hızla gidiyor.. Şuan için en çok özlediğim dönem ilk ay dönemi diyebilirim. Beynin tüp mideli olduğunu kabul edip, alışma süreci. Aslında çok zor ama sonunda tartıya çıkıp ilk ay 10 kg gidişini görünce, gözlerinize inanamıyorsunuz.

İlk ayı tamamlayıp kontrolüme gittiğim gün, ertesi gün sabah kahvaltıda menemen yiyeceğimi öğrendiğim anki mutluluğum = Ali Koç’un Fenerbahçe başkanı seçildiği günkü mutluluğum. İkisi arasındaki sevincimi ayıramamJ

Şaka bir yana hevesim kursağımda kaldı, menemeni sevmememe rağmen o kadar heveslenmiştim ki, yiyemedim. Midenin açlık merkezi de alındığı için son derece iştahsız oluyorsunuz.

Derken yavaş yavaş her şeyden azar azar yemeye başladım. Kilolarım gitmeye başladı ve her geçen gün kendime inancım daha da artıyordu.

Bir de baktım ki ameliyatımın üzerinden tam 1 sene geçmiş.

Artık normal insan formlarına sahiptim ama hala kendimi kilolu hissediyor, aynaya baktığımda görmek istediğim beni göremiyordum.

Bu değişimde içime sinmeyen bir görünüm vardı. 1,5 yılın sonunda tam da yaz mevsiminin başları, höyyyyyttttt dediğim günlerden biri oldu. Doktoruma mesaj attım.

C:  Kollarımdan ve vücudumdan aşırı mutsuzum, bu sıcaklarda uzun kollu giyiniyorum. Kolumu, bacağımı kapamadan adım atamıyorum. Sarkık ve buruşuğum. 100 yaşındaki nenem benden daha diri vücutla bu hayata gözlerini

kapadı.Vücudumu sevmiyorum, bana vücut germe için ne zaman izin vereceksiniz?

DR: Yaz sonunu bekle

Neeeeeeeeee! Yaz sonu mu???????

İmdaaaaaattttttttttt ağlamak istiyorum!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir