Pişmanlık Dolu İlk 3 Gün

Merhaba sevgili Rebirths’ler ve Rebirths adayları

Yeni hayatımın ilk üç günü kâbus dolu geçti. Narkozu kaldıramayan naçiz bedenim, toprak olup gidecek sandım. Mide bulantısından uyuyamıyor, pişmaaaanıııımmm keşke bu ameliyatı olmasaydım naraları atıyor, hastaneyi, doktorları, hemşireleri bezdiriyordum. Yan odalardan hastalar korkmuş ameliyat olmaktan vazgeçenler bile olmak üzereymiş. Ama yine yengeç burcu olduğumu hatırlatmak isterim. Benimki naz ve şımarıklıktı. Asla dayanılmayacak bir ağrısı, acısı yoktu. Bende bulantı oldu ama çok normal. Herkes de olacak diye bir şey yok. Tamamen bünye ile ilgili.

Aslında bu huysuzluğumun asıl nedeni hayaller Adriana Lima, gerçekler 52 bedene devam gerçekliğiydi!

Tabii ki her ne kadar mantıken ameliyattan 36 beden olarak çıkacağımın imkânsız oluğunu bilsem de yüreğimin bir yerinde ‘’tüp mide ameliyatından 36 beden olarak çıksam’’ arzusu vardı. Bu çok önemli bir detay arkadaşlar! Tüp mide ameliyatı sihirli değnek değil, ameliyat sonrası bir günde zayıflamıyorsunuz. Beyniniz, iradeniz, azminiz çoook önemli! Bu ameliyata beyin olarak hazır değilseniz, hastanenin önünden geçmeyin derim.

Bu durum bende, gerçeği bilmeme rağmen travma ve huysuzluk yarattı. Burçla, dolunayla, güneşle alakası yok anlayacağınız. İş tamamen beyninizi eğitmekte, doğru karar vermekte bitiyor.

Şişman olduğumu kabul ettiğim gün insanları suçlamayı bıraktığım gün oldu..

Sevgiler

Ceren

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir