Rebırth Mucizesi

Merhaba,

Bugün güne inanılmaz güzel başladım. Her geçen gün inen ödemlerimle fiziğimin belirginleşmesinin mutluluğunu yaşamam ayrı, gelen güzel mesajlar, telefonlar, ilgi alaka ayrı derken çok mutlu olduğum anlar yaşıyorum.

Gözlerimi dolduran, beni ayrıca çok mutlu eden bir olayı sizlerle de paylaşmak istedim.

Tüp mide ameliyatımdan sonra bir bileklik taktım ve takarken de incecik olmayı diledim. İnsanların bana zayıfsın artık dediği gün, instagramdan bilekliğimle birlikte bir story paylaştım.  Bana  hayalinizi ve hayalinizi gerçekleştirmek için neler yaptığınızı yazın en etkiyelici olana bilekliğimi hediye edeceğim dedim. O kadar yarım kalan hikayeler okudum ki bu kadar ilgiyle karşılanacağını düşünemedim. Aralarından bir hikaye tüylerimi diken diken yaptı.

Ben aşık olduğum adamla evliyim, harika mutlu giden bir evliliğim, yükseldiğim bir işim, güzel bir çevrem var ama onca uğraşlarıma rağmen aşık olduğum adamdan çocuğum olmuyor diyordu bu kişi…

Gelen tüm hikayeler birbirinden etkileyiciydi ama bu hikaye kalbimin ortasından vurdu beni. Anne olmak istiyordu, hem de aşık olduğu adamdan… Rebirth en çok bir anne adayına yakışabilirdi ve bileklik sahibini bulmuştu.

Aradan zaman geçti ve harika haberi verdi Mine. Bilekliğin uğurlu geldi, anne oluyorum! O an gözlerim sulu sulu hıçkırarak ağlamaya başladım. Uğurlu olduğumu biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum. Teşekkür üzerine teşekkür etti.

Veeee sonradan yine güzel bir haber, 1 değil 2 bebek annesi oluyormuş meğer :)))))))

Mine’den, o bilekliği başka uğur getirmesini istediğin birine vermesini rica ettim.

Vücut germe ameliyatımın gerçekleşmesi belki de Mine’nin bebişlerinin bana uğuruydu. Ve ameliyat öncesi “rebirth bileklikleri” yaptırdım. Bilekliklere bir de özel bir kart hazırlattım ve şu mesajı yazdım;

Beni ziyarete gelen herkese, doktorlarıma, hemşirelerime bu bilekliklerden hediye ettim.

 

Bileklik logomda bulunan “yıldız “ görselinden oluşuyordu. Herkesin hayali yıldız gibi parlasın, gerçek olsun diye içimden geçirdim. Yıldızlı rebirth bilekliklerimin de inanarak kullanan herkese uğur getireceğinden hiç kuşkum yoktu ki bugün bir arkadaşım aradı!

—“Bu bileklik sihirli, taktığım andan itibaren hayatımda inanılmaz güzel gelişmeler oldu. İş görüşmesi için aradılar, gittim ve çok iyi geçti. Bana  15 tane daha veriyorsun, ablama, kuzenlerime, tüm aileye dağıtacağım. “ dedi.

Başka bir arkadaşım;

—“ Bilekliği taktım ve içimi huzur kapladı, birkaç gün sonra ip açılmış ve yıldız düşmüş. Bulunduğum ortamda ben dahil herkes seferber olup rebirth yıldızını aramaya başladık. Ben bulamayacağım endişesiyle ağlamaya başladım.Yıldız hiç olmayacak bir yerden çıktı, yeniden taktım ve huzurum geri geldi. “ dedi.

Yine bir arkadaşım;

__” Bileklik bende çok uzun kalmadı onu başka ihtiyacı olana hediye ettim. Bilekliği taktıktan 2 gün sonra dileğim gerçek oldu, darısı hediye ettiğimin başına” dedi.

Hepsine ayrı ayrı nasıl mutlu oldum anlatamam! Rebirth yıldızının uğurlu olduğuna inanıyorum⭐️

Çünkü bu bileklik de güzel dua, emek, iyi dileklekler var. İnanarak takanları asla boş geçmiyor.

Sanırım bir 100 adet daha sipariş vermem gerekecek:)))))) Yeter ki hayaller gerçek olsun, yeter ki rebirth yıldızı yüzleri güldürsün.

 

Yazımda da dediğim gibi;

hayalleriniz hedefleriniz olsun, hedefleriniz yolunuzu oluştursun. Bu yolda yürüyün, koşun, yorulun, düşün ama asla vazgeçmeyin.

Bu yol sizin yeniden doğuş yolunuz olsun.

Sevgiler

rebirth by

Ceren Saltoğlu

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir