sarkmalardan kurtulma arayışları

 

3 sene evvel tüp mide ameliyatımı oldum 45 kilo verdim.38 bedene düştüm ama yine mutlu değilim. Bu kadar kilo vermenin sonucu oluşan deformasyonlar hayalini kurduğum ben den çok uzak.Hemen obezite cerrahisi sonrası estetik konusunda araştırmalar yapmaya başladım.Yaşadığım yerde araştırmalarım oldu ancak beni çok tatmin etmedi.Tüp mide ameliyatından sonra istediğim ben’e kavuşacağımı zannnedip sükutu hayale uğramamdan sonra tüp mide ameliyatı sonrası estetik için daha detaylı araştırmalara başladım.
2 Ekim günü Ceren Saltoglu nun söyleşisine katıldım. Aklımda olan tüm soruları Op.Dr.Selçuk Aytaç’a sordum yanıtları beni çok tatmin etti. Dr Selçuk Aytaç ve Estetik İnternational Quasar bana güven verdi ve söyleşi sonrası Dr Selçuk Aytaç ‘a muayene oldum.Problemlerimi anlattım ve ameliyat tarihi belirledik….
11 Ekim Perşembe benim yeniden doğuşum..
Bu süreci buradan sizlerle paylaşmak çok keyifli.Umarım benim gibi vücudundaki sarkmalardan bacak içlerindeki degrade görüntülerden rahatsız olan ve çözüm arayan sizlere yaşadığım ve yaşayacağım tecrübelerle yardımcı olabilirim. Sevgiler……

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir